Приблизно 98% врожаю журавлини в світі забезпечують лише дві країни — США і Канада. Якщо Україна збирає приблизно 400 тонн ягоди в рік, то Канада — 176 тис. тонн, а США — 381 тис. тонн, передає Worldatlas.

Журавлина — особливо прибуткова культура в деяких американських штатах. Там її вирощують ще з доколоніальних часів. Фермери кажуть: журавлина — друга за прибутковістю культура після марихуани, але перша законна.

Таким чином, журавлина стала для американських фермерів однією з найважливіших ягід, а журавлинний соус — незамінною приправою на День подяки.

Для вирощування журавлини не знадобиться багато сил, часу і ручної праці. Ягода невимоглива до грунтів, а плантації не потребують особливого догляду.

Найбільш трудомісткий, але й найбільш цікавий процес — це збір журавлини.

Фермерами застосовується «сухий» спосіб збирання журавлини, без заливки чека водою. У цьому випадку ягода зберігається довше і не йде в переробку.

Або ж «мокрий» спосіб збирання журавлини. Тоді чеки заливають водою, проходить комбайн, табанить журавлину і вона спливає. Далі її стягують і насосами подають в кузови машин.

Ну, а потім — сортування, миття та переробка, пише «Вольний Хутір».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.