Сьогодні неподалік с. Сухолуччя Вишгородського району, в урочищі «Акація» провели зариблення Київського водосховища. У водойму випущено близько 400 тис. екземплярів підрощених мальків щуки.

За інформацією Державного агентства рибного господарства, зарибок було вирощено на «Новокаховському рибоводному заводі частикових риб», який фінансується з держбюджету.

Володимир Мухін, начальник Київсього рибоохоронного патруля, на своєму Facebook зазначає, що загальна вага 400 тисяч мальків складає 500 кілограмів.

«Оскільки в даній акваторії заборонене будь-яке рибальство, а також верхів’я водосховища закрите для промислового вилову, зважаючи на багату кормову базу та постійну охорону з боку патруля, саме ця місцевість є найбільш сприятливою для підростання молодої щуки та подальшого її природнього відтворення», — зазначив Мухін.

До слова, зариблення водойм щуками недавно провели також під Запоріжжям. В середу 25 квітня в Каховське водосховище випустили 150 тисяч мальків. Очікується, що 80% з них приживуться і до кінця року виростуть до 400 грамів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Loading...