Ціни на українську суницю за перші два тижні продажів знизилась вдвічі. Про це свідчать дані моніторингу, проведеного «Інфо-Шувар».

Зазначається, що на ринку українська ягода з’явилися в першій декаді квітня. Сьогодні суницю збирають господарства південного регіону, переважно мова йде про опалювані теплиці. Виробники Закарпатської області планують розпочати збирання врожаю лише в першій декаді травня.

Тому поки що українську ягоду можна знайти переважно на ринках південних та центральних регіонів, але пропозиція зростає досить швидко, тому ціни на суницю просідають практично щодня.

Ще в середині квітня українська суниця пропонувалась в середньому по 250 грн/кг, а зараз перекупники готові пропонувати ягоду гуртовими партіями за ціною 120-140 грн/кг. На ягоду низької якості опускають ціну до 100 грн/кг.

На ринках західних областей поки що присутня імпортна ягода з Іспанії та Греції, і вона теж дешевшає. Вартість імпортної суниці на гуртових ринках за останній тиждень знизилась з 140-150 грн/кг до 120-130 грн/кг.

Тобто, фактично сьогодні українська та імпортна суниця вже пропонуються по однаковій ціні. А ще недавно вітчизняна була вдвічі дорожчою за імпортну.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Loading...