Єдиний в Україні промисловий виробник ерінги — ПП «Естетік Фудс» – наступного року планує збільшити виробництво грибів до тонни на день. Про це з посиланням на власника компанії Кирила Вєтрякова повідомляє Національне грибне агентство УМДІС.

Зараз компанія купує і встановлює обладнання для механізації, облаштовує камери.

За словами Ветрякова, пропозиція грибів у його випадку не може перевищити попит. Нинішній об’єм підприємства покриває близько 20% того, що може продати кожна з мереж, враховуючи невисоку ціну, за якою відпускають ерінги в супермаркетах.

«Працюємо в основному на Київ і Дніпро, — розповідає бізнесмен. — Напряму або через посередників продаємо гриби кільком ресторанам. «Бебиків» (маленькі гриби, які зрізають при проріджуванні, або з другої хвилі) продаємо на місцевий ринок за 40-50 гривень. Обрізки, які залишаються після підрівнювання зрізаного гриба – по 25 гривень. Це дуже дешево».

Вартість однієї упаковки 400 грам цих грибів у супермаркетах становить близько 60 гривень.

Виробник відзначає, що специфіка вирощування ерінги вельми відрізняється від виробництва як печериць, так і гливи. Основна відмінність – стерильність технології вирощування. Субстрат стерилізують в автоклаві.

Зараз підприємство охоплює повний цикл виробництва ерінги: від виробництва міцелію в пробірці до упакованого гриба. Тільки так доцільно вирощувати гриб, додає Вітряків.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.