Відео, на мій погляд, — найбільш ефективний вид онлайн-реклами в маркетингу. 2017 рік був роком відеомаркетингу. Маркетологи все частіше до нього звертаються.

До кінця 2018 року ми очікуємо, що 80 % глобального трафіку припадатиме на відеоконтент. Тому що це ефективно. Понад 50 % маркетологів відзначають, що інвестиції, вкладені у відео, приносять більше прибутку, ніж текстовий контент.

Близько 40 % споживачів віддають перевагу робити покупки самостійно, не взаємодіючи з менеджером. Якраз самостійний вибір людині і допомагають робити оглядові відеоролики.

Ролик дозволяє не тільки покращувати імідж і впізнаваність компанії, але нарощувати продажі. 96 % користувачів, подивившись відео, прагнуть купити продукт, 80 % довіряють роликам, і понад 1 млрд людей на планеті використовують YouTube. Це третина користувачів інтернету.

Відео на цільовій сторінці може збільшити конверсію на 80 %, навіть якщо це просто один проморолик.

Ролики бувають оглядовими: якщо ви продаєте техніку, ви даєте в ньому технічні характеристики, як вона працює, сильні або слабкі її сторони. Це можуть бути відеоінструкції — для підтримки клієнтів. Наприклад, вони у вас купують техніку, але не знають, як замінити в ній який-небудь елемент або як користуватися тими чи іншими її функціями.

Корпоративні відео — це промо-ролики про компанії. Скільки років ви на ринку, які товари робите, як ви проводите День поля.

Графічні ролики показують переваги графіки: те, що не пояснити словами. Наприклад, складно і довго пояснювати дію добрив або процес пророщування насіння. З допомогою таких роликів можна робити 3D-моделі великогабаритної техніки, щоб показати, як взаємодіють її вузли.

Не потрібно робити безліч тематичних малюнків і возити за собою каталоги — ролик покаже все це за три хвилини на планшеті.

Рекламні ролики — короткі чіпляючі відео, які представляють нові продукти. Популярними стають відео для Facebook і Instagram, в яких також дається уявлення про продукти.

Трендом у відеомаркетингу стають 360-ролики. Таке відео дає на 40 % більше конверсії, ніж звичайне. Вони підійдуть, наприклад, для демонстрації ферми або підприємства. За допомогою мишки можна розгледіти їх з усіх сторін. Підійде цей спосіб і для огляду великої техніки.

Ще один сучасний засіб подання роликів – VR-окуляри, через які можна хоч серед поля показати огляд ферми або техніки, кабіну комбайна чи трактора.

Gjknjhfwrfz 300x261Юлія Півторацька, менеджер з розвитку бізнесу компанії Agro Pictures