Група компаній «Молочний Альянс» в 2018 році планує інвестувати в розвиток 148 млн грн — на 20% більше порівняно з минулим роком. Про це розповів Сергій Вовченко, голова наглядової ради «Молочного Альянсу».

«У 2017-му ми витратили 122 млн грн на розвиток наших підприємств. В цьому році попередньо заклали 148 млн грн. Можливо, витратимо всі 170 млн грн. Ми ще жодного разу не вклалися в план капітальних інвестицій, так як апетит приходить під час їжі», — цитує Вовченка «Інтерфакс-Україна».

Серед іншого, за його словами, у другій половині 2018 року на Баштанському сирзаводі планується запустити нову лінію.

«На замовлення арабських країн ми почали робити моцарелу, яка підлягає глибокому заморожуванню, а тепер вони попросили ще й тертий заморожений сир. Необхідне обладнання для нарізки і шокової заморозки коштуватиме близько €700 тис.», — розповів Вовченко.

Також на Яготинському маслозаводі й заводі по виробництву продукції ТМ «Яготинське для дітей» планується розширити потужності, встановити нову холодильну камеру для масла. Площа заводу розшириться на 30% — для поліпшення логістики.

Зазначимо, що «Молочний Альянс» був створений у червні 2006 року як холдингова компанія зі статутним капіталом 23,5 млн грн і балансом, що на 99,9% складається з довгострокових фінансових інвестицій. Зараз група об’єднує Пирятинський, Баштанський, Городенківський, Тростянецький, Новоархангельський і Згурівський сирзаводи, Золотоніський маслоробний комбінат, Яготинський маслозавод, «Варвамаслосирзавод», збутові підприємства «Еталонмолпродукт» і торговий дім «Еталон».

Власниками групи є Сергій Вовченко і колишнє акціонери банку «Аваль» Федір Шпиг та Олександр Деркач.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.