Агентство соціальних послуг в Детройті і група співробітників Ford Motor Co організували ферму в 40-футовому закритому транспортному контейнері, оснащену світлодіодним освітленням і сонячними батареями, яка зможе виробляти до 52 врожаїв протягом року, незалежно від cезону, повідомляє сайт Detroitnews.com.

Ford Mobile Garden I

Ферма Ford Mobile, створена завдяки гранту в розмірі $250 тис. за програмою Ford Motor Company «Ford Better World Challenge», буде знаходитися в кампусі соціальних служб Cass Community в західній частині Детройта. Там робітники та волонтери будуть не тільки вирощувати їжу, але також транспортувати частину ферми на вантажівці F-150, подарованому Cass цієї весни компанією Ford. Вони будуть використовувати його для відвідування шкіл, щоб розповісти дітям про важливість сільського господарства, звідки беруться врожаї і що таке здорове харчування.

«Всі говорять про міське садівництво, і це здорово. Але поки це можливо тільки влітку. А в інші три сезони доступу до свіжих продуктів немає. Ми дуже раді, що з’явилася перспектива навчитися займатися міським фермерством і збирати урожай 365 днів на рік», – каже Віра Фаулер, виконавчий директор Cass.

Loyb

Тодд Ніссен, директор зі зв’язків фонду Ford Motor Co, каже, що мова йде не тільки про доступ до здорової їжі в міських районах, а й про її визнання. Фаулер разом з волонтерами Ford вже відвідали одну школу в Детройті з новою мобільною фермою, щоб розповісти і показати учням початкової школи як вирощується свіжа зелень і інші продукти.

Ідея створення мобільного ферми надійшла від групи молодих співробітників Ford, які є учасниками нової ініціативи автовиробника. Її суть полягає в тому, щоб задіяти свіжий погляд молодих співробітників для вирішення різних проблем суспільства. Тридцять співробітників у віці до 30 років щороку об’єднуються в групи для мозкового штурму в пошуку вирішення певних проблем. У минулому році йшлося про продовольство і безпеку.

За словами Фаулер, нова мобільна ферма, крім іншого, надасть робочі місця кільком клієнтам соціальної служби, в тому числі тим, хто має порушення розвитку.

У свою чергу, Ніссен сказав, що Ford потенційно міг би розширити цю концепцію і в інших міських районах, хоча на даний момент таких планів не було.