Фото: nc4.info

Орджонікідзевський районний суд м. Харкова визнав винним 43-річного колишнього генерального директора Харківського тракторного заводу у розтраті майна підприємства в особливо великих розмірах та службовому підробленні.

Як повідомляє прокуратура регіону, суд призначив екс-керівнику ХТЗ покарання у вигляді 8 років позбавлення волі з конфіскацією майна та позбавленням права обіймати керівні посади протягом трьох років.

«В суді було доведено, що колишній гендиректор у 2015 році від імені підприємства уклав договір підряду на прочистку каналізації та приймальних колекторів заводу. У подальшому, достовірно знаючи, що ніякі роботи за договором не виконувалися, зловживаючи своїм службовим становищем, підписав акт приймання-передачі виконаних робіт та сплатив підряднику за нібито прочищені комунікації понад 23 млн грн», — розповів Руслан Скуратович, керівник прокуратури Харківської області.

Наразі вирок суду не набув чинності, є час на апеляційне оскарження.

Уточнюється, що максимальний термін, на який могли засудити екс-керівника ХТЗ, складав 12 років.

Зазначимо, що з липня 2013 по березень 2016 року посаду голови підприємства обіймав Владислав Губін. Він уже не перший рік знаходиться в міжнародному розшуку.

За даними Державної прикордонної служби, Губін покинув Україну ще в лютому минулого року: поїхав до Барселони, і з того часу не повертався.