Weathddsa 696x391
Фото: اتحاد المصدرين السوري

Кримська група компаній «Скворцово» планує розпочати поставки продовольчої пшениці в Сирію. Про це повідомив Ігор Поліщук, гендиректор групи, пишуть «РИА Новости».

Переговори з імпортером агрохолдинг має намір провести під час Ялтинського міжнародного економічного форуму, який стартував сьогодні і триватиме до 21 квітня.

Відзначається, що сирійська делегація на чолі з міністром економіки і зовнішньої торгівлі Самером аль-Халілем вже прибула в Крим. «Скворцово» розраховує домовитися з ними про поставки з Криму продовольчої пшениці і гороху, а також інших зернових культур обсягом від 5 тисяч до 10 тисяч тонн.

«У першу чергу ми готові запропонувати сирійському бізнесу продовольчу пшеницю. Перші поставки будуть обсягом до 10 тисяч тонн, йдеться про перші контракти на суму від 100 мільйонів до 150 млн рублів», — сказав він.

Також Поліщук зазначив, що «Скворцово» закінчує будівництво сучасного елеватора потужністю зберігання 45 тис. тонн. «Це дозволить збільшити поставки та гарантує системні стабільні цілорічні поставки нашим сирійським та іншим зарубіжним партнерам», — пояснив він.

До слова, «Скворцово» — це вертикально інтегрований агрохолдинг, який був заснований в 2002 році. Територіально його потужності розташовані в анексованому Криму.

У структуру групи входить 6 підприємств, основними напрямками роботи яких є вирощування зерна, насіння, кормів; товарних і племінних свиней; м’ясопереробка; садівництво та ін.

Нагадаємо, що раніше Сирія була експортером зерна. Через військові дії зараз країна змушена закуповувати його за кордоном.