Україна після анексії Криму знизила обсяги офіційно виловленої і вирощеної риби і морепродуктів з 220 тис. до 90 тис. тонн на рік, тобто практично у 2,5 рази. Про це розповів на прес-конференції Дмитро Загуменний, генеральний директор Асоціації українських імпортерів риби і морепродуктів.

«Останні три роки офіційний вилов складає близько 90 тис. тонн. Для порівняння, обсяг імпорту — 300-320 тис. тонн», — цитує Загуменного УНІАН.

За словами експерта, дуже багато підприємств, які займалися промислом, знаходилися в Криму. Зараз українські компанії в Криму нічого не виловлюють.

Імпорт же останні три роки демонструє тенденцію до збільшення. Однак це є лише відновленням ринку, а не реальне зростанням, вважає Загуменний.

«У нас була дуже серйозна девальвація національної валюти в 2014-2015 роках. Оскільки рибна продукція в основному є імпортною та купується за валюту, безумовно, девальвація призвела до того, що багато людей просто відмовилися від споживання риби і морепродуктів або ж перейшли у більш доступний сегмент», — сказав він, додавши, що найбільшими імпортерами цієї продукції є Норвегія, Ісландія та США.

У середньому кожен українець зараз споживає від 9 до 14 кілограм риби на рік, чого, судячи з інформації Міжнародної організації охорони здоров’я, недостатньо для підтримки здоров’я. Показник повинен становити 20 кілограм.

Як додав Олександр Тарасевич, спеціаліст відділу сільського господарства посольства США в Україні, в цьому році показник споживання риби і морепродуктів одним українцем складе близько 11,5 кілограма. На його погляд, країна поступово рухається до повернення на колишні позиції.

Нагадаємо, за даними Держрибагентства, у 2017 році в Україні виловлено 94,2 тис. тонн риби та водних біоресурсів, що на 6,6% більше, ніж в 2016 році. Імпорт риби, рибопродуктів та інших водних біоресурсів в Україну в минулому році зріс на 9,6%.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.