Українська філія Goodvalley A/S (раніше — «Даноша») завершила операцію з придбання 100% корпоративних прав на сільськогосподарське підприємство «Галицькі аграрні інвестиції».

У компанії називають придбання важливим кроком для розширення діяльності Goodvalley в Україні, де у них знаходиться добре налагоджений бізнес.

Уточнюється, що «Галицькі аграрні інвестиції» орендують 6500 га сільськогосподарських угідь в Івано-Франківській області. Операція з придбання підприємства була схвалена Антимонопольним комітетом.

Відзначимо, що «Галицькі аграрні інвестиції» раніше входили до складу агрохолдингу «Українські аграрні інвестиції» (УАІ). Пізніше УАІ викупив «Кернел» бізнесмена Андрія Веревського.

Однак не всі активи УАІ виявилися для «Кернела» оптимальними з точки зору інтеграції в існуючу бізнес-модель. Деякі з них було вирішено продати — в тому числі й «Галицькі аграрні інвестиції».

Один із аргументів полягає в тому, що Івано-Франківська область, в якій розташовані «Галицькі аграрні інвестиції», знаходиться на відстані від ключових сільськогосподарських локацій «Кернела».

До слова, «Галицькі аграрні інвестиції» займаються вирощуванням зернових та олійних культур, трейдингом зерна і кормів для тварин. У 2016 році підприємство отримало 8,96 млн грн чистого збитку — в 4 рази менше, ніж у 2015 році.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Loading...