Спікер В’ячеслав Володін і лідери чотирьох парламентських фракцій внесли в Держдуму Російської Федерації законопроект про відповідні дії на «антиросійську політику США». У ньому йдеться про заборону або обмеження ввезення сільгосппродукції, сировини чи продовольства, країною походження якої є США або інші держави, які підтримують заходи, що США прийняли стосовно Росії, пише «Інтерфакс».

«Мова йде про алкогольну та тютюнову продукцію, про припинення міжнародного співробітництва РФ, російських юридичних осіб зі США й організаціями, які знаходяться під юрисдикцією США в атомній галузі, авіабудуванні; йдеться також про лікарські засоби та багато іншого», — розповів віце-спікер Держдуми Іван Мельников.

Автори антиамериканського законопроекту пропонують уряду й главам регіонів опрацювати питання про імпортозаміщення американської продукції, що підпадає під російські санкції.

При цьому заборони та обмеження ввезення на територію Росії товарів не поширюються на ввезення таких товарів громадянами «для особистого користування».

Тут же передбачено, що всі заходи вводяться урядом РФ за рішенням президента. Обумовлено, що вони можуть вводитися по мірі їх необхідності або одночасно.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Loading...