20 квітня 2018 року: експерти і практики розкажуть, як організувати прибутковий горіховий бізнес

Вперше, 20 квітня 2018 року, в рамках міжнародного форуму «Агропорт» відбудеться Всеукраїнська Горіхова конференція.

Горіхівництву буде присвячений весь день, в рамках якого передбачені ексклюзивні виступи провідних професіоналів, а також 8 годин нетворкінгу і розширення бізнес-контактів.

Як зазначають організатори заходу — Горіхова асоціація форум «Агропорт» — на сьогодні горіхова галузь в Україні є однією з тих, що найбільш динамічно розвиваються. Згідно з офіційною статистикою, площа горіхових садів, висаджених у 2017 році – 1843,7 га — вперше перевершила площі посаджених зерняткових садів (яблуня, груша тощо) – 971,6 га, кісточкових садів (вишня, слива, черешня, абрикос і т. д.) — 692,7 га, виноградників – 296,9 га. Хоча за даними асоціації фактична цифра реально висаджених садів коливається на рівні 2,5 тис. га.

Горіховий дебют України на світовому ринку відбувся. Наша країна займає третє місце з виробництва волоських горіхів в світі і поділяє цю позицію з Чилі. На частку кожної країни припадає по 5% світового виробництва горіхів.

Державні програми розвитку горіхівництва прийняті у всіх країнах, що входять у вузький 7% пояс земної території, де можливо промислове вирощування горіха. В Україні теж зроблені перші кроки — зокрема, відновлена бюджетна програма підтримки закладки молодих садів, на яку в 2018 році виділили 300 млн грн.

Чи дійдуть вони до садівника? Чи чекати на компенсацію виробникам горіхів у 2018 році — про це в учасників конференції буде можливість почути відразу після її старту в рубриці «З перших вуст». Також фахівці розкажуть про те, який практичний порядок отримання держпідтримки.

Крім того, у рамках заходу передбачені тематичні сесії:

СТРАТЕГІЧНА. Сесія присвячена ключовим основам планування, створення рентабельного горіхового саду і практичним бізнес-кейсам.

ПРОФЕСІЙНА. В рамках сесії обговорять, які прогресивні технологічні прийоми і схеми зможуть захистити сад від шкідників і хвороб. Горіхівники почують про нові можливості та новинки захисту саду від заморозків. Як сформувати й обслуговувати свій сад, щоб він рясно й регулярно родив, яка комбінація стратегічних і технологічних агроновацій дасть садівникові найбільший прибуток, і багато іншого.

У дискусійній годині учасники зможуть безпосередньо задати питання кращим спікерам і професіоналам країни, встановити прямі контакти.

З умовами участі у заході можна ознайомитися на сайті Української Горіхової Асоціації або тут.

Програма конференції:

Конференція відбудеться за адресою: м. Львів, Міжнародний аеропорт «Львів»


Нагадаємо, нині експорт горіхів дає Україні більше виручки, ніж всі фрукти, разом узяті.

Горіховий бізнес приваблює все більшу кількість фермерів. І не дивно, адже його рентабельність окремими експертами оцінюється на рівні 400%. А на кожен долар, вкладений в переробку горіхів, повертається три.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.