За перший квартал 2018 року імпорт свіжого, охолодженого та мороженого м’яса свиней утричі перевищив об’єм експорту. Про це повідомляє асоціація «Свинарі України» з посиланням на дані митної статистики.

Зокрема, упродовж січня-березня на внутрішній ринок України надійшло 1800 тонн імпортної свинини сукупною вартістю $3,07 млн. Натомість експорт склав майже 600 тонн, а валютні надходження за такі поставки обмежилися $1,4 млн.

10_zt

В асоціації зазначають, що рік тому ситуація була інакшою: за перший квартал 2017-го вітчизняні трейдери експортували 1880 тонн свинини, тоді як імпорт склав лише третину згаданих обсягів — 660 тонн. Цьогоріч ситуація діаметрально протилежна. Замість позитивного зовнішньоторгового сальдо маємо від’ємне, яке складає $1,7 млн.

Експерти пояснюють, що причиною такої рокіровки стала менша внутрішня пропозиція свинини.

«Менші обсяги наявної на ринку сировини штовхають внутрішню ціну вгору. Таким чином, цінова привабливість вітчизняної свинини, наприклад, для Грузії, зменшується, а нижча ціна імпортної все більше зацікавлює м’ясопереробників», — говорять в АСУ.

До слова, за аналізований період експорт м’яса зріс на 15%, до 74,7 тис. тонн. Обсяги імпорту додали чверть, склавши 30,8 тис. тонн.