Висока конкуренція «змушує» вітчизняних харчовиків виробляти продукти з небезпечними добавками. І мова йде про всі продукти без винятку. Про це ГолосUA розповів Олексій Дорошенко, голова Української асоціації постачальників торговельних мереж. 

«В м’ясі це можуть бути антибіотики. В молочні продукти тепер дуже поширеним стало додавати технічний жир», — говорить він.

Зрозуміти, що це за технічні жири, дуже складно. Щоб провести дослідження цієї добавки, потрібно витратити десятки тисяч гривень. Далеко не кожному споживачеві це по кишені.

«Такі небезпечні хитрощі виробників буде мати місце і далі, якщо ми не прийдемо до системи рівноваги, коли знову почнемо їх контролювати», — вважає експерт.

Разом з тим, забороняти, наприклад, використання пальмової олії виробниками харчових продуктів поки не час, міркує Дорошенко.

«Багато країн світу, включаючи США та ЄС, використовують пальмову олію в продуктах. Усі міжнародні корпорації це роблять у найвідоміших світових брендах спредів, батончиків та багатьох інших продуктах. В Україні питання полягає не в самому використанні пальмової олії, яка несе ризики погіршення здоров’ю, коли вживається протягом багатьох років. В Україні виробники зловживають тим, що не вказують, що вона є у складі», — написав він на своєму Facebook.

Наприклад, покупець впевнений, що купує 100% вершкове масло, а на справді це може бути спред, у якому 30% пальмова, або інша рослинна олія. Тобто відбувається обман покупця. І це є масовим явищем.

Пальмову олію заборонено додавати до дитячого харчування. Що ж до дорослих, то кожен вільний робити вибір сам.

«Якщо Україна введе таку заборону, то в нас можуть зникнути деякі категорії продуктів, а деякі зміннять рецептуру і стануть дорожчими. Тому слід розглянути пропозиції щодо повної відмови від використання рослинних жирів, коли рівень життя в країні стане значно вищим. Або прийняти за умови дії заборони з 2025 року. А сьогодні це призведе до зниження рівня життя», — вважає фахівець.

До того ж, повна заборона загальмує експорт нашої країни та поставить українських виробників у нерівні умови з іноземними конкурентами, тому що вони зможуть випускати продукти з вмістом пальмової олії, а ми – ні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.