Антимонопольний комітет України дозволив інвестиційної компанії Dragon Capital придбати половину бізнесу групи компаній «УПГ-Інвест», що займається виробництвом м’яса індички, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

Виходячи з повідомлення, АМКУ також надав дозвіл на узгоджені дії компаніями у вигляді виконання умов проекту договору купівлі-продажу акцій, який буде укладений між компаніями по утриманню від конкуренції, терміном на п’ять років.

Покупку частки в компанії «УПГ-Інвест» в Dragon Capital поки не коментують.

Бенефіціарами ГК «УПГ-Інвест», заснованої в 2002 році, є Юлія і Володимир Дутчак. Компанія відома на ринку під ТМ «Сяйвір».

До групи компаній входить кілька виробничих комплексів, загальна площа яких становить близько 60 тис. кв. м, забійний цех, обладнання для охолодження та миттєвої заморозки м’яса. Потужність виробництва – 12 тис. тонн м’яса на рік.

Також до ГК «УПГ-Інвест» з 2014 року входить комбікормовий завод «Або-Мікс», потужністю 12 тис. тонн гранульованого комбікорму на рік. Його продукція відома під ТМ «Agro Gold Mix» і реалізується як в Україні, так і в європейських країнах.

Нагадаємо, на початку лютого з’явилася інформація про те, що Dragon Capital може придбати частку в статутному капіталі ПАТ «Чумак», яка забезпечить понад 50% голосів в органах управління компанії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.