Компанія Nestlé інвестує 700 млн грн в реконструкцію та модернізацію фабрики «Техноком» (ТМ «Мівіна») в Харкові. Про це на прес-брифінгу повідомив Ансгар Борнеманн, генеральний директор Nestlе в Україні та Молдові, пише Інтерфакс-Україна.

За його словами, компанія почала підготовку модернізації фабрики «Мівіна» ще в 2015 році. Фінальний план проекту було затверджено на початку 2018-го.

Завершити всі етапи й здати оновлені підприємства в експлуатацію планується до 2021 року.

Проект буде реалізований в два етапи: спочатку логістичний центр буде трансформований у виробниче приміщення, а в подальшому лінії виробництва будуть перенесені в нове приміщення. «Реконструкція допоможе поліпшити технології виробництва продукції та умови праці», — зазначив Борнеманн.

Також планується знизити місткість жирів в продукції під торговою маркою «Мівіна». Це дозволить відповідати критеріям оцінки смакових якостей продуктів Nestlé (Nutrition Foundation), які засновані на дієтичних рекомендаціях Всесвітньої організації охорони здоров’я.

До слова, майже половина продукції, яка виготовляється на харківській фабриці Nestlé, постачається на експорт в 17 країн Європи та світу.

Компанія розпочала діяльність в Україні в 1994 році. Окрім «Мівіни» її продукція продається під брендами Nescafe, Nesquik, Nuts, Friskies, KitKat тощо. Це кава, напої, кондитерські вироби, кулінарія (холодні соуси, приправи, супи), продукти швидкого приготування, дитяче та спеціальне харчування, готові сніданки, корми для домашніх тварин.

Nestlé об’єднує в Україні фабрики «Світоч» (Львів), «Нестле Україна», «Волиньхолдинг» (ТМ Торчин), «Техноком» (ТМ «Мівіна»).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.