З українських корів, за даними Державної служби статистики, торік надоїли 10,3 млн тонн молока. Насправді ж виробництво складає 7-7,5 млн тонн. Про це в інтерв’ю glavcom.ua розповів Вадим Чагаровський, голова ради директорів Спілки молочних підприємств України.

В тому числі, 2,7 млн тонн становить індустріальне молоко, 2,5 млн тонн із яких переробляється на молочні продукти.

Ще 1,5 млн тонн здано молока від населення. Тобто торік на переробку пішло 4,1 млн тонн. Для порівняння, у 1990 році молочна галузь переробила 18 млн тонн.

«Це статистичні дані. Ми можемо говорити ще, що мабуть не все враховує статистика, бо існує тіньовий ринок. Це ринок, який працює за готівку. За готівку маленькі цехи купують молоко, переробляють, і теж за готівку продають. Звісно, воно ніде не обліковується. За моїми розрахунками, такого молока у нас в рік переробляється приблизно 600-700 тис т. Воно продається на локальних ринках, не в мережах чи магазинах. Його можна знайти лише в райцентрах, на базарах», — говорить фахівець.

Торік молочна галузь виробила продукції приблизно на 30 млрд грн. Вартість продукції, виробленої у тіньовому секторі, досягла 9 млрд грн, підраховує Чагаровський.

На його думку, аби прикрити тіньовий ринок, потрібно мати політичну волю і державну систему, яка буде базуватися на моральних принципах. 

Нагадаємо, за січень-лютий прибутковість виробництва молока в Україні впала на 20%. Основна причина такого зниження — стрімкий ріст цін на концентровані корми.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.