2 8s5m2ya8algal2vjt159 464 696x522

У 2017 році виробництво м’яса індиків в Україні оцінюється в 36-28 тис. тонн у живій масі та 26 тис. тонн – у забійній, повідомляє Agrotimes.

Зазначається, що із загального обсягу близько 3-5 тис. тонн індичатини виробляють домашні господарства. В цілому, у минулому році виробництво м’яса індиків в Україні зросло щонайменше на 10%.

Втім, надалі збільшувати виробництво вітчизняні виробники не планують, оскільки на цей вид м’яса попит невеликий, через його високу вартість.

На одного українця в середньому припадає 0,8-0,9 кг м’яса індиків, що значно менше рівня споживання у країнах ЄС. Однак загальносвітове споживання індичатини приблизно відповідає рівню України.

Українськи виробники прогнозують, що розвиток індичого бізнесу можливий лише за умов виходу на зовнішні ринки.

У 2017 році обсяги експорту індичатини приблизно склали 200 тонн м’яса, що відповідає показнику попереднього року. Покупцями вітчизняного індичого м’яса були Молдова, Бенін, Конго, ОАЕ, Йорданія, Ліван, Гонконг та Грузія.

За прогнозами експертів, державна програма компенсації частини вартості нових виробничих потужностей допоможе виробникам індичатини через 2-3 роки вийти на рівень конкуренції з Європою.

Нагадаємо, що у країнах ЄС індичатина розглядається як дієтичний замінник яловичини та слугує сировиною для виробництва близько 150 видів ковбас. В Україні обладнання для виробництва ковбас з індичатини з’явилось лише в останні 5 років.