Один з найбільших виробників кондитерської продукції АВК відкрив комплекс з виробництва бісквітної продукції в Дніпрі, повідомляє Інтерфакс-Україна.

Відзначається, що за перший місяць роботи новий комплекс виробив 1,8 тис. тонн бісквітної продукції. Для виготовлення продуктів використовується тільки українська сировина, а вироби маркуються як еко-продукт. Інвестиції в проект склали 120 млн грн.

Додаткові виробничі лінії потужністю 10 тис. тонн в рік дозволять компанії у 2 рази збільшити виробництво злакових солодощів, які випускаються під торговими марками Kresko, «Мажор», «Бам-Бук» та іншими.

У минулому році компанія випустила новий продукт – солодкі хрусткі снеки Kresko. За словами Володимира Авраменка, засновника компанії «АВК», в Україні немає аналогів цього продукту, а високий попит на нього і бісквітну продукцію в цілому спонукав акціонера відкрити новий комплекс.

У минулому році обсяг експорту злакових продуктів компанії збільшився в 1,7 рази. Продукція відправлялася в основному на ринки Арабських країн і Китаю. У компанії очікують, що і в цьому році злакова продукція матиме великий попит серед споживачів, як на внутрішньому, так і на зовнішньому ринках.

До слова, АВК Конфекшінері є одним з найбільших виробників кондитерських виробів в Україні. Основним виробничим активом корпорації є кондитерська фабрика в Дніпрі. Через бойові дії на сході країни корпорація втратила дві свої фабрики – в Донецьку і Луганську. А кондитерську фабрику в Мукачево, яка простоювала з 2013 року, забрала за борги українська «дочка» Сбербанку Росії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.