Дочірня компанія Philip Morris International в Греції припинила виробництво сигарет і повністю перейшла на виготовлення бездимних тютюномістких продуктів, повідомляється в прес-релізі компанії.

Зазначається, що тютюнова фабрика Papastratos, яка знаходиться в передмісті столиці Греції Аспропіргосі, буде виробляти 10 тис. бездимних продуктів за хвилину. Для цього на підприємстві побудували три нових будівлі і замінили лінії по виробництву сигарет на високотехнологічне обладнання.

Інвестиції в реконструкцію фабрики склали 300 млн євро. Виробництво нової продукції запуститься в кінці цього року.

За словами Андре Калантцопулоса, головного виконавчого директора Philip Morris International, вперше тютюнова фабрика корпорації повністю припинила виробництво сигарет на користь бездимної продукції.

Він також зазначив, що поряд з новою фабрикою в Італії недалеко від Болоньї, Papastratos – друге підприємство, яке спеціалізується на виробництві бездимних продуктів.

Philip Morris також планує повністю, або частково трансформувати підприємства з виробництва сигарет в Кореї, Румунії та Росії.

За останні 10 років корпорація інвестувала понад $4,5 млрд в наукові дослідження і розробку продукції, а також у виробництво, пов’язане з IQOS і іншими продуктами, що не містять диму.

За останній рік понад 70% витрат Philip Morris International довелося на дослідження і розробку і більше 30% – на виробництво бездимних продуктів.

За оцінками компанії, на кінець січня 2018 року майже 5 млн дорослих споживачів сигарет по всьому світу вже кинули палити і переключилися на IQOS.

До слова, Philip Morris International є однією з найбільших тютюнових компаній в світі. В її структуру входить більше 50 виробничих підприємств, продукція яких продається в 180 країнах.

На українському ринку компанія працює з 1993 року, де продає свою продукцію під торговими марками Marlboro, L&M, Parliament, Chesterfield, Bond Street та іншими.

У 2016 році Philip Morris International представила на українському ринку інноваційну систему нагрівання тютюну IQOS, покликану зменшити ризики для здоров’я людей, що палять.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.