Корпорація Rochen восени запускає в роботу бісквітну фабрику в Борисполі. Про це повідомив В’ячеслав Москалевський, президент кондитерської корпорації Roshen, передають Українські Новини.

За його словами, до початку літа почнеться монтаж устаткування. В цьому році буде закінчено будівництво першої лінії, на якій буде проводитися крекер. Ще дві виробничі лінії корпорація має намір побудувати в наступному році. «Все йде за планом, в жовтні буде перше печиво», – говорить Москалевський. Вартість однієї лінії становить до 12 млн євро.

Кількість персоналу на новій фабриці буде досягати 800-1000 працівників. Для порівняння, на Київській фабриці Roshen працює 700 чоловік, на Вінницькій – 1800 чоловік.

ТОП-менеджер запевнив, що на новому підприємстві оплата праці буде однією з найвищих в місті у виробничому секторі. Зокрема, заробітна плата майстра буде складати близько 30-32 тис. грн, старшого оператора, наладчика – 25-28 тис. грн, а пакувальник буде отримувати близько 12-15 тис. грн. Набір персоналу розпочнеться вже цього літа.

Москалевський зазначає, що це перша бісквітна фабрика корпорації, особливістю технології якої є дуже великі печі. Підприємство буде виробляти близько 5 тис. тонн продукції на місяць.

Земельна ділянка, на якому побудована фабрика, знаходиться в суборенді корпорації. Надалі Roshen має намір її викупити.

У будівництво першого етапу фабрики корпорація вклала 1,2 млрд грн. Загальні інвестиції склали 1,5 млрд грн.

Нагадаємо, що в минулому році корпорація Roshen збільшила прибуток на 15% за рахунок переходу з дешевого сегмента в більш дорогий. При цьому продажі в натуральному вираженні залишилися на рівні минулого року. За даними корпорації, за минулий рік вона виплатила 1,6 млрд грн податків і зборів до бюджету України.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Loading...