В Україні найближчим часом з’явиться до 500 виноробних підприємств, в тому числі кооперативних. Це стане логічним наслідком прийняття законопроекту № 6693, що полегшує вихід на ринок для дрібних винарень.

Таким прогнозом в ефірі AgroFM поділився Володимир Печко, голова громадської організації «Укрсадвинпром».

Закон ще має підписати Президент, проте на нього вже покладають чималі сподівання.

Зараз в Україні дуже мало авторських, гаражних винарень — таких, що діють у Франції, Італії, Австрії, говорить Печко. Фактично на ринку працює декілька крупних гравців, дрібних майже немає. А от, наприклад, в Австрії з 14 тис. виноградарських підприємств 12 тисяч займаються виноробством.

Після введення в дію нових законодавчих змін ліцензію на виробництво вина для продажу можна буде отримати шляхом декларування наявності власного виноградника, саду чи ягідника.

Також будуть створені галузеві дегустаційні комісії. На основі їх висновків Державна фіскальна служба видаватиме ліцензії винарням. До складу комісій ввійде близько 30 представників – від бізнесу, фіскальної служби, Мінагрополітики, наукових установ, тощо.  

Печко звертає увагу, що поштовх для розвитку отримають також медовари та бджолярі.

«Фактично, ціна на мед невисока. Бджолярі мало захищаються державою, мають проблемні відносини з експортерами. Виробляючи питні меди та інші напої з додаванням фруктової основи, вони зароблятимуть значно більше», — каже голова «Укрсадвинпрому».

До слова, підтримку новому закону висловлюють і учасники ринку. Зокрема, Іван Плачков, засновник та власник сімейної виноробні «Колоніст», вважає, що легалізація малих винарень в кінцевому результаті забезпечить покращення якості вина в Україні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.