Компанія «Щедро» на початку року розпочала виробництво органічних спагеті на потужностях італійської компанії Valdigrano di Flavio Pagani S.R.L. Продукція випускається під ТМ «Щедро» з місцевої сировини, передає «Інтерфакс-Україна».

Як розповів Олександр Конончук, керівник департаменту маркетингу, таким чином компанія слідує своїй стратегії розвитку органічного виробництва.

В залежності від націнки торговельної мережі в Україні пачка органічних спагеті коштуватиме від 27 до 33 грн.

В компанії також зазначають, що попит на страви італійської кухні — стійкий тренд, що спостерігається серед споживачів в останні роки. «Щедро» уже перевірила це на соусах, і тепер, схоже, зробить аналогічне зі спагеті.

Нагадаємо, «Щедро» є найбільшим українським виробником, який працює в сегменті майонезів, соусів та маргарину. Виробничі потужності компанії знаходяться у Харкові, Львові та Запоріжжі.

Засновником «Щедро» є Schedro Group Ltd. (Кіпр), а кінцевим бенефіціаром — Анатолій Мартинов, який був партнером Ігоря Коломойського по групі «Приват». За даними Цензор.net, компанія Мартинова «Оптімус Агро», через яку він володіє «Щедро», – один з найбільших переробників сільгосппродукції в Україні з групи «Приват», у її власності знаходиться мережа елеваторів потужністю зберігання понад мільйон тонн.

До слова, за обсягами внутрішнього ринку органічної продукції Україна — 25-та в Європі. Попит на органіку в Україні переважно зосереджений у великих містах. В структурі виробництва органічного найбільше доводиться на зернові.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.