Група компаній «Нові продукти» почала виробляти енергетичний напій, що містить екстракт насіння канабісу, повідомляє Marketing Media Review.

Напій під назвою Green Energy також містить кофеїн, таурин і вітаміни В-комплексу. Зазначається, що енергетик допомагає легше переносити стреси, знижує тривожність і покращує настрій.

За словами Геннадія Довганя, маркетинг-директора ГК «Нові Продукти», енергетик не містить наркотичних і психотропних речовин і є абсолютно легальним. В екстракті рослини, що входить до складу напою, немає головного психоактивного компонента канабісу – тетрагідроканнабінолу. «Нічого забороненого, а тим більше небезпечного», – каже Довгань.

До слова, «Нові продукти» є найбільшим виробником слабоалкогольних та енергетичних напоїв в Україні. Свою продукцію компанія експортує в 15 країн. Починаючи з 2014 року підприємство також випускає снеки – шоколадно-фруктові батончики і попкорн. Власниками ГК «Нові продукти» є українські бізнесмени Віктор Гордєєв і Геннадій Невесенко.

Нагадаємо, в Україні вирощування технічних конопель набирає обертів. Фермери кажуть про понад 50 видів продукції, яка виробляється з технічної коноплі або в яких вона використовується. Однак через недосконале законодавство в Україні використовується тільки насіння конопель і тресту. Наймасовіше в Україні виробляють насіння, конопляну олію, волокна і прикорм для риб.