Легалізація малих винарень в кінцевому результаті забезпечить позитивний ефект для всього вітчизняного ринку. Виробників стане більше, вони конкуруватимуть між собою, а якість вина покращуватиметься. Такої думки Іван Плачков, засновник та власник сімейної виноробні «Колоніст», що займається виготовленням вин преміум класу.

«При величезному потенціалі в Україні працює лише 50-60 виробників. Для порівняння, у Франції їх 63 тисячі», — каже Плачков. Але з прийняттям нового законопроекту кількість виробників зростатиме.

Алгоритм отримання дозволу на виробництво для малих підприємств стане набагато простішим: не доведеться отримувати півтори сотні дозвільних документів. Як і мати свою лабораторію — можна співпрацювати з великими винарнями й користуватися послугами їх лабораторій.

«Ми цілком підтримуємо прийняття законопроекту, — говорить винороб і додає, що посилення конкуренції на ринку не боїться. — Винороби не конкуренти, вони — колеги».

Dsc 0102 Jpg Pagespeed Ce Zfteesvkyk
Фото: Good Wine

На його думку, подібний законодавчий крок — це інтеграція до європейських цінностей. Невеликі підприємства зможуть виготовляти й продавати свою продукцію офіційно в торгових мережах, навіть маючи 3-5 гектарів виноградників. Отже, це зменшить тінізацію бізнесу.

А якщо продукція якісна, то на неї завжди знайдеться свій споживач, вважає Плачков. І чим більше буде виробників, тим більшим стимулом стане покращення якості вина.

Нагадаємо, компанія «Колоніст» працює в Україні з 2005 року. Виробничі потужності знаходяться на півдні Одеської області.

Окрім традиційного виноробства «Колоніст» нещодавно зайнявся виробництвом натуральної косметики. Як складові продукції використовують виноградні кісточки та шкірки.