Величезний прогрес виробництва та експорту на ринку лохини показали Чилі. Тільки в поточному сезоні Чилі експортували 110 000 тонн лохини, тоді як Україна свіжих яблук (не для переробки) поставила на зовнішній ринок лише 7000 тонн, повідомив на своєму Facebook Андрій Ярмак, економіст інвестиційного відділу ФАО.

Фактично на експорті лохини Чилі виручили $400 млн. Приблизно стільки ж за минулий рік Україна заробила на експорті цукру ($417 млн). З ягодами годі й порівнювати: експортна виручка вітчизняних виробників м’яких ягід торік склала $66 млн. Лохини українськими підприємствами продано за кордон 3000 тонн.

Ярмак звертає увагу, що некондиційну ягоду — занадто м’яку, але придатну для переробки чилійці віддавали навіть задарма.

«Постачальнику нічого не платили, і він був радий цьому, інакше довелося б витрачатися на утилізацію», — пояснює фахівець.

За його словами, зараз на міжнародному ринку всім цікаво, що відбувається з виробництвом лохини в Україні. А поляки, що продають картонні коробки для преміальної брендованої ягоди говорять, що попит з України швидко росте, і дуже багато запитів на новий сезон.

До слова, вітчизняні лохинові плантації торік оцінювались в 1500 га, тоді як у 2016-му складали всього 600 га.

Інтерес до ягоди серед фермерів все більше зростає, і не тільки українських. У Грузії навіть діють державні програми компенсації вартості саджанців для закладки нових лохинових плантацій. Тільки торік площа під ягодою там зросла на 60%.