Фото: Pixabay

Чистий прибуток від однієї самки нутрії за півтора року складе 2500 гривень. Такими розрахунками поділились в департаменті агропромислового розвитку Київської області.

Зазначається, що цінність нутрій полягає не тільки у її шкірці, а й у м’ясі, яке є дуже смачним та дієтичним. До того ж, нутрії добре плодяться, що дозволяє не лише забезпечити власне господарство, а й розводити цих звірків на продаж.

Підприємство «КарТар», що в селі Матвіїха Київської області, займається розведенням нутрій та утримує 500 тварин. «Вирощування нутрій — прибутковий бізнес. При правильному веденні, окупиться приблизно через шість місяців», – стверджує Роман Ковальчук, директор нутрієвої ферми.

Потомство тварин постійно зростає, тому потрібно активно збувати свіже м`ясо і хутро. На думку Ковальчука, розводити нутрій удвічі вигідніше, ніж утримувати свиней. Для порівняння, десять дорослих нутрій коштують близько 4500 грн. Ця сума дорівнює вартості однієї свині вагою 100 кг. До того ж, щоб прогодувати десяток нутрій, знадобиться 300 кг зерна, а на одне порося піде близько 1 тонни.

Через те, що в Європі активно боряться з вирощуванням тварин у закритих приміщеннях, шкури українських нутрій сьогодні мають більшу цінність. Якщо донедавна вони коштували 25 грн/шт, сьогодні їх ціна складає вже 70-80 грн.

Крім того, нутрії є дуже стійким до хвороб та швидко ростуть. Ці хутрові звірки за невеликий період часу досягають необхідних розмірів для забою.

За словами фермера, м’ясо нутрії входить у десятку кращих за споживанням та на 90% засвоюється в організмі людини.

Відмітимо, що в країнах Європи та Південної Америки м’ясо нутрії є дуже популярним і відноситься до делікатесних сортів, тому його вартість дорожча за свинину і яловичину. У нашій країні розведення цих гризунів поки що не є популярним бізнесом, оскільки багато хто вважає, що цінність нутрій лише у їх хутрі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.