Антимонопольний комітет США не схвалює злиття Bayer та Monsanto.

За словами двох спікерів, добре знайомих з даним питанням, план Bayer AG отримати антимонопольне схвалення на поглинання Monsanto Co не задовольнив посадових осіб США, які стурбовані тим, що злиття може завдати шкоди конкуренції, повідомляє Bloomberg.

Антимонопольний комітет Міністерства юстиції США не вважає, що пропозиція Bayer щодо продажу частини бізнесу досить серйозна, повідомляють джерела. Уряд хоче, аби німецька хімічна компанія вивела більше своїх активів.

Переговори між двома сторонами тривають, і остаточне рішення уряду, ймовірно, з’явиться через кілька місяців. Переговори були конструктивними, оскільки Bayer вжив заходів для усунення питань, що турбують уряд, додає джерело.

Компанія Bayer погодилася продати насіннєві та агрохімічні активи компанії BASF SE за $7 млрд. Також BASF веде переговори про покупку бізнесу насіння овочів компанії Bayer. Одне з джерел повідомляє, що BASF розглядається чиновниками США як хороший покупець, який може ефективно конкурувати в цьому бізнесі.

Якщо компанії і антимонопольний комітет не зможуть дійти згоди, Міністерство юстиції може подати позов з вимогою заблокувати угоду.

Нагадаємо, придбання компанією Bayer американської Monsanto за $66 млрд у грудні 2016 року аналітики назвали угодою століття, але передбачали, що її узгодження з Антимонопольними комітетами США і Євросоюзу може потребувати дуже тривалого часу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Loading...