Україна за підсумками 2017 року експортувала майже 9,5 тис. тонн рибної продукції, це на 40% перевищує показники 2016 року. У грошовому вираженні постачання зросли на 70% і склали $27,7 млн.

Як повідомляє асоціація «Українських імпортерів риби і морепродуктів», таких результатів вдалося досягти завдяки розширенню ринків збуту та активній експортній роботі рибних компаній.

Попит на продукцію українського виробництва на міжнародному ринку зростає. Найбільше купує Молдова, Німеччина, Білорусь, Грузія і Данія.

При цьому основну статтю експорту складають рибні консерви. У 2017 році їх було експортовано 4,6 тис. тонн проти 2,7 тис. тонн роком раніше. Найбільше продали кільки — 3,5 тис. тонн. Також у переліку значаться шпроти і бички.

Ще 3,2 тис. тонн продано за кордон мороженої риби — на 11% більше, ніж в 2016-м. Переважно це філе судака, тріски, лосося і бичка. Відносно небагато продається охладженной продукції, сурімі, копченої та в’яленої риби, пресервів і снеків.

Зазначимо, що на 2018 рік асоціація прогнозує подальше зростання експорту рибної продукції, але про конкретних показниках говорити поки рано.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.