Українці майже всі продукти споживають менше рекомендованої норми, окрім цукру, хлібу та олії.  

Найдешевший рекомендований раціон МОЗ для дорослої людини на місяць оцінюється в 1540 грн, що становить 83% від рівня прожиткового мінімуму працездатної особи. Тоді як вартість мінімального продуктового кошика у січні 2018 року склала 1423,7 грн. Такі розрахунки наводить УКАБ.

За даними Держстату, частка витрат на харчові продукти та безалкогольні напої за 9 місяців 2017 року становила 50% при середньомісячній вартості харчування 1620 грн на одну особу. Це на 17% більше (або 240 грн), ніж за  аналогічний період попереднього року.

УКАБ

Відзначається, що у 2017 році на 6% збільшилось споживання фруктів, ягід, горіхів, винограду, на 4% – цукру, а хліба і хлібних продуктів, м’яса, м’ясопродуктів і сала – на 2% кожного. Водночас, українці стали на 8% менше споживати овочів і баштанних та на 2% – молока і молокопродуктів.

Незважаючи на зростання споживання окремих видів продуктів, українці продовжують недоїдати. За рекомендованими нормами Всесвітньої організації здоров’я (ВОЗ), українці мають споживати на 8% більше молочних продуктів, на 20% – м’яса, особливо курятини, на 62% потрібно більше їсти фруктів. Проте споживання цукру, включаючи кондитерські вироби, варто скоротити до 1 кг на місяць. Зараз цей середньорічний показник складає 2,5 кг на одну особу.

УКАБ

Нагадаємо, у 2017 році лідером із подорожчання став буряк, який зріс у ціні на 73%. Тим часом продукт, ціна якого за рік збільшувалася неодноразово – сало, – подорожчало лише на 67%. Після сала, найбільше додала в ціні свинина — 39% і яловичина — 33%.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.