Вирощуючи мікрозелень — їстівні молоді паростки рослин — навіть на невеликій ділянці за сезон можна виручити $63 тис. або приблизно 1,7 млн грн. Такими розрахунками поділився Вадим Дудка, директор підприємства «Агроаналіз», пише Seeds.

За його словами, мова йде про ферму площею 10 соток, або 1000 кв. метрів. Урожайність зелені при вирощуванні в один ярус складе 0,9 кг/кв. метр за один оборот.

При мінімальній ціні реалізації в $10 за кілограм щомісяця така ферма отримає приблизно $9 тис.

Img 6872 1 1024x768 1

За найскромнішими підрахунками, рентабельність «зеленого» виробництва складе 86%, свої витрати Дудка оцінює в $30 тис.

Ключовий фактор для вирощування мікрозелені — температура, від неї залежить швидкість дозрівання паростків. Другий важливий фактор — світло. За словами фахівця, варто подбати саме про природне освітлення. Досвічування доцільне тільки для багатоярусних ферм, в іншому випадку воно не окупиться.

Microgreens Img 9285 1024x576

Попит на мікрозелень на українському ринку досить тривалий — з жовтня по квітень. Ці сім місяців — найкращий період для продажу, додає Дудка.

Тим часом тренд на споживання паростків розвивається у всьому світі. Наприклад, гідропонна ферма в Манхеттені вирощує в якості мікрозелені сотні видів рідкісних трав і розвозить їх ресторани Нью-Йорка протягом 30 хвилин після зрізу.