Гідропонна ферма Farm One на Манхеттені вирощує сотні рідкісних трав, їстівних квітів і мікрозелені, які доставляє в 90% ресторанів Нью-Йорка на велосипеді всього за 30 хвилин, тобто практично відразу після збору.

Тут вирощують аніс, різні види фенхеля, настурцію, акатаде (водний перець), васабі, морінгу, табаско, міні-цибулю і багато іншого. Вже на сьогоднішній день Farm One є одним з найбільших в світі постачальників їстівних трав і зелені.

Farmone7 1020x610
Фото: inhabitat

Перша подібна ферма була побудована в квітні 2016 року в Інституті кулінарної освіти на Манхеттені. Зараз там вирощується понад 150 сортів сільськогосподарських культур. Організатори ферм розшукують рідкісне насіння і їстівні рослини по всій земній кулі і прагнуть створити найширший вибір їстівних трав і зелені в світі, а завдяки контрольованому середовищу вирощування – фокусуються на поліпшенні їх вигляду і смакових якостях.

Гідропонні сади освітлюються світлодіодами і оснащені високотехнологічними системами, які забезпечують особливі умови вирощування навіть для найрідкіснішої зелені. Рослинний зал повністю чистий від пестицидів і вимагає на 95% менше води, ніж традиційні сади.

Крім доставки свіжої зелені, Farm One пропонує класи та семінари з гідропоніки та сільського господарства для кухарів-початківців чи домогосподарок. А також проводять екскурсії на локацію в Трайбеку, де гості можуть спробувати десятки рідкісних сортів рослин, більшість з яких в Нью-Йорку неможливо знайти більше ніде.

Нагадаємо, в Україні мікрозелень та їстівні квіти вирощує «МоркваФерма». Невелике господарство збуває продукцію в ресторани і вже має власну клієнтську мережу.