Господарський суд Києва залишив без розгляду позов «Київхлібу» до кондитерської корпорації Roshen про визнання права власності на упаковку для торту «Казковий ключик». Про це йдеться в ухвалі, оприлюдненій в Єдиному державному реєстрі судових рішень.

У листопаді 2017 року «Київхліб» подав позов до кондитерської корпорації Roshen про визнання права використання на упаковку для торту «Золотий ключик», згідно зареєстрованого патенту. До цього спонукало рішення суду про заборону на використання упаковки, яка майже повністю повторює упаковку торта «Золотий ключик» від Roshen. 

Як зазначають у корпорації Roshen, «Київхліб» вимушений був відмовитись від позову, ознайомившись з аргументами та доказовою базою корпорації, які підтверджували неможливість визнання за «Київхлібом» права на використання упаковки. У зв’язку з цим Господарський суд Києва 12 лютого 2018 року залишив без розгляду позов «Київхлібу».

Нагадаємо, що на початку грудня Антимонопольний комітет оштрафував «Київхліб» на 219 000 грн, звинувативши у недобросовісній конкуренції за використання упаковки. АМКУ зазначив, що корпорація Roshen раніше почала використовувати такий дизайн для упаковки торту «Золотий ключик».

Відзначимо, схожа справа розглядається у суді щодо упаковки «Київського торту». Корпорація Roshen подала до Господарського суду Києва позов проти «Київського БКК» з вимогою припинити використання на упаковках тортів серії знаків «Київський торт», оскільки її можна легко сплутати зі знаками корпорації. Як зазначають у Roshen, після отримання зазначеного позову, «Київський БКК» одразу змінив оформлення упаковки для торту «Київський».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.