Аби розпочати виробництво елітних сирів в перші два роки знадобиться приблизно €100 тис. Про це свідчить досвід «Доооброї ферми», яку збудував колишній рекламіст Тарас Ложенко.

«Все, що заробляли, вкладали назад. Треба було закінчити всі технологічні ланки: купити доїльне обладнання, завершити будівництво нового приміщення для кіз, завершити всі технологічні ланки на виробництві сирів», – цитує Ложенка «НВ Бізнес».

Ферма збудована на базі старого приміщення, яке бізнесмен придбав разом з землею. Виробництвом сирів він вирішив зайнятися, коли молоко почали купувати французи для власного сирзаводу в Україні.

Нині «Доообра ферма» переробляє за тиждень до 7 тонн молока. Окрім сиру з різним ступенем дозрівання виготовляють сметану, вершки і сироватку.

Витриманий сир продають по 600 грн/кг, молодий — до 300 грн. Збувають продукцію до супермаркетів преміум класу, а також через власний музей сиру в Києві.

Зайняті у виробництві елітної продукції два покоління сім’ї. За такими ж принципами будуються сироварні у Франції та Італії.  

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.