Компанія «Київхліб» подала до суду, аби скасувати рішення Антимонопольного комітету з приводу накладання штрафу в 219 млн грн.

Таку суму виробник мав сплатити за порушення законодавства про захист від недобросовісної конкуренції, а саме — використання упаковки торта «Казковий ключик», схожої на «Золотий ключик» Roshen.

У січні Господарський суд міста Києва заборонив «Київхліб» використовувати компрометуючу упаковку.

Минулого тижня суд зареєстрував новий позов, в якому «Київхліб» просить визнати січневе рішення недійсним.

Поки що київський суд лишив справу без руху, аргументуючи тим, що позовна заява складена з недоліками. Аби розгляд розпочався, «Київхліб» має виправити недоліки та надати невистачаючі докази протягом семи днів.

Нагадаємо, «Київхліб» не єдиний, з ким президентська компанія судиться з приводу упаковки. Нещодавно Roshen подала до суду на гіпермаркет «Ашан» з вимогою не продавати торти виробництва підприємство «Бакалія», яка використовує упаковку, схожу з «Київским тортом».

А ось де не вдається компанії відстояти свої права — так це в судовій тяганині з росіянами. Наприклад, Roshen не дозволили зареєструвати в ЕС права на ТМ Crabs через схожість етикетки з російським виробником. А раніше московский підприємець позбавив компанію бренду Kremona.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.