Хороша риса: ген рису збільшить врожайність кукурудзи

Продуктивність кукурудзи можна підвищити, увівши в рослину ген рису. Такі висновки зробили біотехнологи після трирічних польових випробувань, повідомляє AgroPages.

Відзначається, що введений ген рису впливає на характеристики природного хімікату в кукурудзі – трегалозу-6-фосфату (T6P), який відповідає за розподіл сахарози в рослині.

Ген рису регулює накопичення сахарози в ядрах, збільшуючи таким чином їх кількість на рослині кукурудзи.

Після тестування технології в польових умовах вчені виявили подробиці, які дозволять регулювати збільшення продуктивності рослин.

Кукурудза з геном рису контролює рівень T6P у флоемі (провідній тканини судинних рослин), дозволяючи більшій кількості сахарози рухатися до ядер, що розвиваються і, збільшуючи швидкість фотосинтезу. Це дозволить створювати ще більше сахарози для більшої кількості ядер.

Zkc 2018 02 08 13 26 45 889
Синій барвник в цьому поперечному перерізі кукурудзяного качана показує ген рису, який контролює T6P у флоемі ядер кукурудзи

Відзначається, що дослідники вирішили орієнтуватися на флоему в репродуктивних структурах рослини, так як вони особливо чутливі до посухи. Збереження сахарози, що протікає всередині таких структур запобігає висиханню ядер.

Дослідження показало, що дана технологія ефективно працює як у полі, так і в лабораторії. Як відзначають вчені, вона може бути застосовна і до інших зернових культурах, таким як пшениця та рис.