519bf156ea36bf1696f9c51a5a30682c Original

Контейнер з кімнатними рослинами може відтворювати для них природні умови за допомогою смартфона. Такими опціями володіє SmartTerra, пише Digital Trends.

Міні-сад автономно підтримує ідеальне середовище для рослин і здатний імітувати природні умови: схід, захід сонця, зливи і навіть блискавку.

Який режим на даний момент необхідний рослині, підказує додаток для смартфона. З його допомогою можна контролювати і управляти міні-екосистемою в режимі реального часу.

Контейнер обладнаний світильниками високої інтенсивності, які замінюють сонячне світло. Вбудований годинник повідомляє, коли необхідно включати денне світло і коли його відключати вночі.

Функція дощу автоматично поливає рослини, коли грунт буде виявлений ​​в сухому стані.

«Ви можете милуватися заходом сонця перед сном або дивитися на краплі дощу», – говорить творець міні-саду Сурі Муджалінктракул.

Для того, щоб відтворити природну для рослин атмосферу, характерну для місцевості, де вони зазвичай ростуть, в контейнері діє функція «звуки природи».

Розробники SmartTerra запустили кампанію на Kickstarter, де планують зібрати $50 000 на його виробництво. Перший покупець міні-саду зможе придбати його всього за $199. Старт виробництва запланований на травень цього року.