Австралійські фермери вирішили роздягнутися, аби підвищити інтерес до сільського господарства, а заодно повеселити односельчан та підняти питання психічного здоров’я.

Місцеві фотографуються на своїх фермах та тракторах, з тваринами та посеред лану, й викладають світлини на Instagram-сторінку the.naked.farmer. З травня 2017-го там зібралось понад 260 фото абсолютно різних людей, сторінка має більше 35 тис. підписників.

Курує проект фермер Бен Бруксбі. Саме таким чином він прагнув привернути увагу людей до проблем тих, хто проживає в сільській місцевості.

«Коли ви переглядаєте соцмережі, і бачите там голу людину посеред тюків сіна, ви мимоволі затримаєтесь на такому пості, почитаєте повідомлення і приймете його до відома», — цитує Бруксбі ABC.

Згодом фермер планує поїздку по Австралії для збору контенту і випуску календаря з найцікавішими фото. Кошти від продажу календаря підуть на покращення психічного стану здоров’я сільських жителів.

Ще одна мета проекту — скоротити розрив між тими споживачами їжі та тими, хто її вирощує. Інколи австралійці й гадки не мають, як з’являється той чи інший продукт.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.