546aav1m 696x353

Учасники бойових дій звинувачують компанію «Зоря Поділля» у земельному рейдерстві. Про це повідомляє Народна правда з посиланням на Спілку учасників бойових дій Гайсина, що на Вінниччині.

Сьогодні, на засіданні правління, ГО "Спілка учасників бойових дій АТО Гайсина та Гайсинського району" зробила відеозвернення до Гайсинчан

Posted by Саня Гончарук on Sonntag, 28. Januar 2018

У повідомленні зазначається, що підприємство «Зоря Поділля» зголосилося допомогти учасникам АТО в отриманні земельних ділянок площею 2 га для ведення особистого сільського господарства. Зокрема, підприємство взяло на себе оформлення документів на передачу земель в оренду.

Однак, за словами Миколи Данилюка, голови місцевої спілки АТО, керівництво компанії протягом 1,5 років всіляко відтерміновує вирішення цього питання, незважаючи на те, що близько 300 учасників бойових дій АТО надали відповідні документи, за які заплатили власні кошти.

Зазначається, що підприємство перешкоджає передачі земель ветеранам АТО, оскільки ділянки, на які вони претендують, перебувають у користуванні «Зорі Поділля».

підприємство перешкоджає передачі земель ветеранам АТО

Нагадаємо, раніше власник аграрного підприємства «Колос» звинуватив компанію «Зоря Поділля» у рейдерському захопленні. Підприємство зареєструвало на себе значну частину земель аграрія через новостворений Реєстр речових прав, користуючись існуванням старого паперового та нового електронного реєстрів.

Підприємство «Зоря Поділля» входить до складу агропромислової групи компаній «Укрпромінвест-Агро», власником якої є Петро Порошенко. Холдинг є одним із найбільших виробників цукру в Україні.