Нові породи курей з імунітетом до небезпечних бактерій будуть розводити без застосування антибіотиків. Це стало можливим завдяки дослідженням Міністерства сільського господарства США, повідомляє Quartz.

Вчені змогли визначити курей з сильною імунною системою завдяки хімічним речовинам в їх крові: цитокинам і хемокінам. Потрапляючи в кровоносну систему ці речовини попереджають лейкоцити про те, де знаходяться небезпечні бактерії. Таким чином, імунітет птахів мобілізується і бореться з небезпечними патогенами.

Використовуючи ці дані, селекціонери зможуть відібрати курей з більш високим імунітетом і вивести з них стійкі до хвороб породи. Це дозволить поліпшити якість курячого м’яса і заощадити мільярди доларів.

Відзначається, що харчова інфекція кампилобактеріоз тільки в США вражає близько 1,3 млн людей на рік. Розвивається вона в печінці і кишечнику курей і корів, потрапляючи в організм людини через м’ясо або зерно, вирощене на одному ґрунті з тваринними добривами.

До того ж, бактерії стають більш стійкими до антибіотиків, так як фермери регулярно дають їх своїм тваринам в якості профілактики хвороби, хоча призначені медикаменти для лікування. Експерти оцінюють економічні збитки тільки від кампилобактеріозу в $ 2 млрд на рік.

Реакція суспільства на надмірне використання антибіотиків на фермах змушує птахівників шукати альтернативні шляхи вирішення проблеми. У разі успішного виведення курей з підвищеним імунітетом кількість патогенів в м’ясі птиці значно зменшитися, що дозволить мати більш безпечний харчовий продукт.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.