За останні десятиліття виробництво молочних продуктів на 30-50% перевищило обсяги надходження молочної сировини на переробні підприємства. Тобто, саме цей відсоток продукції виготовлявся з неіснуючої сировини. Такого висновку дійшли експерти Економічного дискусійного клубу, які проаналізували якість молочної продукції починаючи з 1990 року.

Користуючись усередненими показниками, які визначають, скільки необхідно сировини для виробництва того чи іншого виду молочної продукції, експерти розрахували обсяги виробництва всіх видів молочних продуктів у перерахунку на молоко.

Дослідження показало, що за останні два десятиліття із загального обсягу надоєного молока на переробні підприємства надходить лише 40%. У натуральному виразі різниця становить 1,5 – 2,1 млн тонн. При цьому третина молочної сировини виробляється домогосподарствами.

Натомість розрахунки для 1990-ого року показали, що обсяги молока, яке надійшло на переробку, майже на 100% співпадали з обсягами виробленої продукції у молочному еквіваленті.

До слова, експерти оцінюють тіньовий ринок молокопродуктів в Україні у 9 млрд грн. Це неякісна продукція, яка незаконно реалізовується. Приміром, для виготовлення вершкового масла використовують вершки від виробництва сирних продуктів, а також виробництва сухого знежиреного молока. В масло додають пальмову олію та замінники молочного жиру, таким чином здешевлюючи виробництво.

Нагадаємо, що до 2022 року Україна перейде від стандартизації молока до технічного регулювання. Будуть встановлені допустимі показники біологічного забруднення для використання молока в переробці.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.