Американський мільярдер Білл Гейтс пожертвував $40 млн на створення ідеальної корови. Тварина має бути такою ж продуктивною, як європейські породи, і такою ж стійкою до спеки, як африканські, передає Business Insider.

Гейтс розраховує, що «ідеальна корова» допоможе підвищити рівень добробуту в найбідніших куточках планети.

«Ми можемо отримати тварину, в чотири рази більш продуктивну і дуже живучу. І хоча тваринництво негативно впливає на навколишнє середовище, багато бідних людей покладаються на велику рогату худобу як джерело існування», — говорить мільярдер.

Сума в $40 млн була передана некомерційному фонду GALVmed, який займається генетичними дослідженнями. Поки неясно, як саме відбуватиметься процес створення суперкорови, раніше пропонувалося використовувати для цього штучне осіменіння.

Благодійний фонд, засновником якого є Білл Гейтс, — найбільший в світі. Бізнесмен активно жертвує кошти на боротьбу з поширенням захворювань, розробку вакцин.

Раніше Білл Гейтс разом з Річардом Бренсоном і компанією Cargill вклали $17 в стартап по виробництву штучного м’яса. Крім того, мільярдер запустив кампанію по вирощуванню курей в бідних регіонах Африки.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Loading...