Yurij Kosyuk Kuritsa

За 2017 в Україні виготовлено 2,3 млн тонн м’яса, що приблизно відповідає рівню попереднього року. Обсяги виробництва, як і експорт «витягнула» курятина, повідомляє Економічний дискусійний клуб.

Зокрема, птахівники збільшили виробництво м’яса на 3,5%. Натомість яловичини виготовили на 4,7% менше, свинини — на 2,3%.

Другий рік поспіль зростає експорт м’ясної продукції. Порівняно з 2016-м зовнішня торгівля додала 16%, склавши 351 тис. тонн. При цьому імпорт м’яса виріс на всі 28%, до 233 тис. тонн.

«Нарощування експорту нашого м’яса на світові ринки відбулось завдяки птахівникам. Частка м’яса птиці в обсягах експорту становить 77% (або 271 тис. тонн)», — констатують в ЕДК. Найактивніше українську птицю закуповують Нідерланди, Єгипет та Ірак.

Зазначимо, що основні об’єми в українському виробництві та експорті м’яса птиці забезпечує компанія «Миронівський хлібопродукт» бізнесмена Юрія Косюка. Тільки за 9 місяців МХП виготовив та експортував 425 тис. та 176 тис. тонн м’яса птиці відповідно. 

Також торік спостерігалось пожвавлення експорту яловичини. Обсяги зовнішніх поставок зросли на 33% та склали 61 тис. тонн. Основні покупці — Білорусь, Казахстан та Азербайджан.

Натомість імпортує Україна переважно свинину та м’ясо птиці — 52% та 40% відповідно. Українці віддають перевагу польському, німецькому, угорському та данському м’ясу.

До слова, торік споживання м’яса в Україні зросло на 0,3 кг в розрахунку на особу, до 51,7 кг. Проте це менше раціональної норми та на третину не дотягує до рівня споживання, наприклад, в Європі. Переважно українці їдять птицю (48%) та свинину (37%). Ще 14% доводиться на яловичину, 1% — на інші види м’яса.