Витягнути грецьку економіку із затяжної фінансової кризи допоможе марихуана. Великі плани на нетрадиційну культуру будує уряд країни, пише Bloomberg.

Передбачається, що проекти з вирощування, переробки та експорту медичної марихуани допоможуть створити до 2000 робочих місць, а також залучать інвесторів з десяти країн світу, включаючи Канаду, Казахстан, Польщу та Ізраїль. Перший транш інвестицій очікується в розмірі €400 млн.

Вирощувати марихуану планують на родючих ґрунтах півночі країни. Там склався теплий і сухий клімат, схожий на каліфорнійський.

Законопроект про медичний каннабіс з’явиться в уряді до кінця місяця. Якщо все піде за планом, то вирощування марихуани стане можливим наступного літа.

«Ми не будемо залучати людей з інших регіонів, а навчимо виробництву місцевих жителів», — говорить Майкл Бладі, один з інвесторів, які беруть участь у проекті.

Початкові плани полягають у вирощуванні, переробці та упаковці медичної марихуани. Якщо в майбутньому уряд схвалить повну легалізацію, то інвестори розглянуть можливість створення рекреаційного ринку канабісу.

«В бізнесі спостерігається великий інтерес до виробництва медичної марихуани. Уряд готовий допомогти будь-якому проекту, який дасть поштовх нашій економіці», — заявив Євангелос Апостолоу, міністр сільського господарств Греції.

Нагадаємо, фінансова криза в Греції почалася 10 років тому. З 2012 року в країні зростає безробіття, а середня заробітна плата стала найнижою в Європейському союзі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.