В Україні активно росте попит на саджанці садової суниці. Високий інтерес з боку фермерів пояснюється тим, що торік ціни на ягоду для переробки сягали рекордних показників — 32 грн/кг, а вартість свіжої суниці перевищувала 35-40 грн/кг, передає Шувар.

Ринок суниці переповнений незвичайними подіями, говорить експерт Тетяна Гетьман. Це і погодні катаклізми, через які в Центральній та Західній Україні втратили багато врожаю, і різкий ріст цін на межі сезонів. Одначе експорт суниці суттєво зростає.

«Вже в липні гостро відчувався дефіцит свіжої та замороженої ягоди. Це обумовило відносно високі ціни на пізню ягоду і разом з іншими факторами спровокувало підвищену зацікавленість до вирощування суниці в новому сезоні», — каже Гетьман.

За спостереженням експерта, плантації під суницею збираються розширювати навіть ті, хто зарікся її вирощувати після цінового піке в 2013-му. Ставку фермери роблять переважно на ремонтантні сорти, тобто здатні до тривалого періоду плодоношення.

Наступного сезону значного падіння цін на ягоду не очікується. В червні суниця може бути навіть дорожчою, ніж зазвичай. Та й наростити виробництво швидко не вдасться, адже саджанці червневих сортів, наприклад, вступають в плодоношення лише на наступний рік.

Останні два роки драйверами на вітчизняному ринку суниці були експортери. Найбільше української ягоди купила Білорусь, і скоріш за все ці обсяги були перенаправлені до Росії, вважає Ірина Кухтіна, президент асоціації «Ягідництво України».

Загалом торік експортовано 2,9 тис. тонн мороженої та 1,9 тис. тонн свіжої суниці українського виробництва. Роком раніше — 0,7 тис. тонн та 2,37 тис. тонн відповідно.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.