Підприємство «Київхліб» буде змушене змінювати дизайн упаковки торта «Казковий ключик». До цього спонукало рішення господарського суду Києва про заборону обігу упаковки десерту. Оформлення коробки майже повністю повторює упаковку торта «Золотий ключик» від Roshen.  

У корпорації Roshen заявили, що подібний не лише малюнок на коробці, а й червона стрічка із нанесеними позолотою елементами. Цю стрічку із фірмовим написом вперше 7 років тому запровадили до використання у корпорації. «Київхліб» запозичив червону стрічку, нанісши на неї своє графічне зображення.

26 грудня 2017 року суд визнав свідоцтво недійсним на знак для товарів та послуг № 228350, видане «Київхлібу». Тож Міністерство економічного розвитку і торгівлі України має зобов’язання його анулювати.

На початку грудня Антимонопольний комітет оштрафував «Київхліб» на 219 000 грн, звинувативши у недобросовісній конкуренції. Йшлося теж про оформлення торта «Казковий ключик». У «Київхлібі» відкидали звинувачення через начебто брак доказів. Як аргумент наводили використання на упаковці напису власної торговельної марки «БКК», доволі впізнаваного бренду.

Раніше російський суд з інтелектуальних прав достроково припинив правову охорону товарного знака Kremona, що належить кондитерській компанії Roshen, через його невикористання.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Loading...