Сорти картоплі з високим вмістом крохмалю можуть забезпечувати фермерів високими прибутками. Орієнтовно, фермер може отримати до $2000 прибутку з гектара. Про це говорить директор компанії «Вимал» Сергій Симоненко, повідомляє Агротаймс

Підприємство переробляє картоплю. Якщо раніше для переробки брали некондиційні сорти, або залишкову продукцію, то тепер для виробництва крохмалю підбирають лише найкращу сировину. Такі вимоги сучасного ринку, кажуть на підприємстві.

На руку виробникам картоплі висококрохмальних сортів і право на безмитний експорт в країни Євросоюзу 10 000 тонн крохмалю. Тим часом європейські продавці при постачанні в Україну крохмалю сплачують мито 14%.  

Вміст крохмалю залежить від сорту картоплі. Аби виручити більше прибутку, варто обирати високо крохмальні середньостиглі, середньопізні та пізні сорти. У таких сортах крохмаль складає 70-80% сухої речовини.

У «Вимал» підрахували, що 10 років тому картоплю на крохмаль приймали по 25 коп./кг, хоча ціна крохмалю складала 5 грн/кг. Нині картоплю якісних крохмальних сортів здають по 3 грн/кг, за крохмаль виручають 5 гривень на кілограмі. За словами Симоненка, закупівельні ціни на картоплю зростатимуть разом із ціною за крохмаль.

«Вимал» займається переробкою картоплі з 90-х років, має єдину в Україні акредитовану лабораторію, що розробляє нові види крохмалю. Тут виготовляють також декстин, оксіаміл, крохмалефосфат і амілацетат з картоплі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Loading...