За 2017 рік в Україні докорінно змінилась процедура сертифікації насіння. Процедура стала платною, але добре вже те, що вона є. Про це в ефірі Agro FM розповіла Юлія Прохода, голова «Українського насіннєвого товариства».

До минулого року сертифікація здійснювалась Держсільгоспінспекцією. Орган був монополістом і диктував свої правила гри.

«Сертифікацію проводили безкоштовно, бо держава ніяк не могла визначитись з процедурою оплати, — каже Прохода. — З одного боку, це плюс для виробників, але й мінус у важелях випливу: терміни сертифікації затягувались, а посівна чекати не може».

Як пояснює експерт, вітчизняні поля можна сіяти лише перевіреним насінням. Воно повинне мати певний рівень чистоти, схожості, бути без сторонніх домішок, шкідників чи збудників хвороб. Для встановлення цих параметрів і потрібна сертифікація.

До минулого року сертифікація насіння здійснювалась Держсільгоспінспекцією. Орган був монополістом і диктував свої правила гри. В процесі реорганізації держорганів інспекція перестала існувати і в лютому 2017-го сертифікацію не проводив ніхто. Відновили процедуру лише через місяць, в березні запустився Центр сертифікації та експертизи сільгосппродукції.

«Виробники почали скаржитися, бо сертифікація стала платною — до $100 за партію. Але коли ми платимо, то маємо право вимагати дотримання термінів та якості обслуговування», — говорить голова «Українського насіннєвого товариства».

Окрім того, в 2017-му Україна завела електронний реєстр сертифікатів. Тепер у вільному доступі можна дізнатися інформацію по кожному мішку — хто сертифікував, коли та інше.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.