За сприятливих погодних умов у 2018 році Україна збере рекордний урожай яблук, а ціни на традиційний фрукт впадуть настільки, що ледве перекриють поточні витрати садівників. Таким прогнозом на своєму Facebook поділився Андрій Ярмак, економіст інвестиційного відділу ФАО.

Нині вартість яблук на вітчизняному ринку значно перевищує торішню. За даними ОРСП «Шувар», гуртова ціна сорту Чемпіон у Львові зараз становить 10,5 грн/кг, і це найнижчий показник за останній час. Ще два дні тому яблуко продавали по 12,5 грн. Торік вартість коливалась на рівні 8-8,5 грн. За Голден же просять всі 15 грн.

Динаміка цін на яблука сорту Чемпіон. ОРСП «Шувар»

На київському ринку «Столичний» Чемпіон гуртом коштує 10,5 грн проти проти 8-8,5 грн торік, а декілька днів тому цей же сорт пропонували по 12,5 грн/кг.

Динаміка цін на яблука сорту Чемпіон. ОРСП «Столичний»

За прогнозами Ярмака, до кінця поточного сезону яблуко буде дорожчати, вбиваючи внутрішнє споживання.

«У травні споживання яблука українцями стане найнижчим за 5 років. Негатив високих цін впливатиме на споживання й наступного сезону, — прогнозує експерт ФАО. — Але є гарні новини для ягідників: висока ціна на яблука в травні-червні додатково стимулюватиме споживання ягід».

Перші ранні яблука врожаю-2018 будуть дуже дорогими та принесуть чималі зиски виробникам. Стрімке падіння ціни розпочнеться у вересні, і продовжуватиметься весь сезон, вважає Ярмак.

Аби заробити більше, садівникам варто задуматись про будівництво холодильників, калібрування та пакування своєї продукції, додає Валентина Лановенко, президент Ecogarden.

«Щороку в Україні вирощують 1,2 млн тонн яблук. Половина рахується нестандартом і відразу йде на переробку. Лишається 600 тис. яблук. Нібито й небагато, але навіть на цю кількість не вистачає холодильників, тому багато продається з вересня. Ціна падає, адже всі стараються продати, доки фрукти мають товарний вигляд», — розповіла Лановенко в ефірі радіо «Колос».

На її думку, ситуація покращиться, коли з’явиться більше потужних садів, які матимуть можливості для будівництва холодильників.

Це питання часу та інвестицій,  вважає президент Ecogarden. А от що можна зробити зараз — так це зайнятись сортування та покращувати якість своєї продукції. Досі в українських супермаркетах трапляються яблука невідкалібровані, а інколи — навіть з паршею.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.